Skip to content

5 תוספי טפסים מומלצים לוורדפרס

5 תוספי טפסים מומלצים לוורדפרס 1

שימור לקוחות ואיסוף דאטה, הם חלק בלתי נפרד מעבודת השיווק והתפתחות העסק שלנו. לא משנה לאילו צרכים בניתם את האתר שלכם, ואפילו אם עדיין לא עשיתם את העסקה הראשונה שלכם, חשוב מאוד שיהיה בו לפחות טופס אחד, המאפשר למתעניינים במוצר שלכם להשאיר פרטים, לשמור על קשר, לקבל הצעת מחיר או להכנס לרשימת דיוור. במאמר הבא, נסקור את 5 הטפסים הכי מומלצים בעבודה עם וורדפרס, מהפשוט ביותר ועד למורכב.

 

Contact Form 7 – ישן וטוב?

נתחיל מהכי ותיק, כמה ותיק ככה פשוט. Contact Form 7, או בקיצור CF7. מדובר בטופס ליד קלאסי, פשוט, ומסתבר שהכי פופולרי בקרב המשתמשים. הסיבה לכך היא שהוא נוח מאוד לשימוש ויש דבר אחד שאי אפשר להתחרות בו – מחיר, ואת זה, אין לו. זהו תוסף חינמי פשוט, בעל ממשק די מיושן, המאפשר ליצור טופס ליצירת קשר ששולח מייל לכתובת הדוא"ל שלך, ובזה זה נגמר.

חסרון נוסף הוא שאין בו אפשרות לשנות את העיצוב שלו, מצד שני, הפופולריות שלו גבוהה מאחר והוא חינמי וותיק, ומרבית המשתמשים כבר רגילים אליו. כשמתקינים את CF7, מקבלים תבנית טופס יצירת קשר בסיסית אחת. ברגע שתרצו ליצור תבניות מסובכות יותר, תצטרכו ללמוד לקודד אותו או להשתמש בלחצנים כדי להכניס את התחביר של הקוד ואז לערוך אותו.

5 תוספי טפסים מומלצים לוורדפרס 2

מחיר: חינם
יתרונות: חינם, ותיק, נוח לשימוש, מאפשר תצוגה מקדימה בעת העריכה.
חסרונות:  ממשק מיושן, לא ניתן לעצב, מוגבל לשימוש מאוד בסיסי

לינק לתוסף

Ninja Forms – תוסף כמו של נינג'ה

אז כן. קוראים לו Ninja Forms, ובהשוואה ל-CF7 הוא מציע מגוון טיפה מתקדם יותר של אפשרויות.  בגרסה החינמית שלו, הוא מציע תבנית בסיסית אחת אותה ניתן לערוך בשיטת "גרור ושחרר", ו-16 אפשרויות נוספות, אבל חלקן לא יעבדו אם לא משלמים על הגרסה המלאה, לעומת זאת, כל השדות בטופס זמינים בגרסה החינמית אבל הם כן דורשים עריכה.
5 תוספי טפסים מומלצים לוורדפרס 3

מחיר: גרסה חלקית חינם ובגרסת פרימיום החל מ- $99 לשנה
יתרונות: זמין בגרסה חינמית, מציע 16 אפשרויות לטופס ליד, שיטת גרור ושחרר נוחה לתפעול, תצוגה מקדימה בעת העריכה, מאפשר בניית טפסים רב שלביים, הגנה מפני ספאם.
חסרונות: 17 תבניות בלבד, לא מתממשק עם מערכות אחרות ומאפשר ייבוא וייצוא טפסים של Ninja בלבד. מגביל את מיקום הטופס באתר.

לינק לתוסף

 

Gravity Forms – לנצל את כוח המשיכה

הטופס הבא עליו נדבר נקרא Gravity Forms. לו אין בכלל גרסה חינמית, אבל הוא מציע כמה דברים שהגרסאות החינמיות לא. אם האתר שלכם חדש ואין לכם צרכים מיוחדים מעבר להשארת פרטים, דלגו על הסעיף הזה ובחרו ישר באחת הגרסאות החינמיות והפשוטות. אם אתם אנשים מורכבים כמוני, תשארו איתי.

למרות שהוא בתשלום, באתר שלהם ניתן לערוך ניסוי בגרסת דמו, ואז להחליט אם זה מתאים לכם.

בגדול, גם הוא מציע הגנה מפני ספאם, אבל הערך האמיתי שלו מגיע מזה שהוא גם מאפשר בניית טפסים מורכבים יותר – מרובי עמודים ושלבים, שימוש בהגיון מותנה – כאשר הטופס משתנה בהתאם לתשובות של המשתמשים. כל זה טוב ויפה, רק שכאן אין תצוגה מקדימה בעת עריכת הטופס, ולכן, תמיד זכרו – לכל יתרון יש חסרון.

5 תוספי טפסים מומלצים לוורדפרס 4

מחיר: החל מ- $59 לשנה, ויכול להגיע עד $259.
יתרונות: שיטת גרור ושחרר, בניית טפסים מרובי עמודים, הגיון מותנה, מתממשק עם שירותי צד שלישי, הגנה מפני ספאם, אפשרות להתנסות בגרסת דמו באתר שלהם.
חסרונות:  אין גרסה חינמית, ללא תצוגה מקדימה בעריכה, מאפשר ייבוא וייצוא טפסים של Gravity Forms בלבד. שירות התמיכה זמין רק בגרסה הכי יקרה ואין צ'אט לייב בתמיכה.

לינק לתוסף

Piotnet Addons For Elementor – לשחק במגרש של הגדולים

אנחנו מתקדמים לתוספים המאפשרים טפסים מורכבים יותר, והגענו ל Piotnet Addons For Elementor. שכשמו כן הוא – עבור מי שמשתמש באלמנטור בבניית האתר שלו.

רק מלחיצה על Features באתר שלהם, אפשר לראות כמות עצומה של אופציות שהתוסף הזה מציע. זהו תוסף המאפשר לייצר טפסים רב שלביים, שממש לא נגמרים רק בהשארת פרטים, אלא ממש קבלת הצעות מחיר, עדכוני פרטים בפרופילי משתמשים, הזמנות, אפשרות יצוא לPDF ואלו רק חלק. בשורה התחתונה, שונה מכל תוסף שכנראה השתמשתם בו עד עכשיו. עבור טופס השארת ליד פשוט אין סיבה שתשקיעו בו, הוא בהחלט מתאים יותר למי שיפיק את המיטב מהאופציות הרבות שלו.

5 תוספי טפסים מומלצים לוורדפרס 5

מחיר: החל מ- $40 לגרסה מוגבלת לאתר אחד, ועד 199$ בגרסת LIFETIME ללא הגבלה
יתרונות: סביבת עבודה מוכרת ונוחה למי שמכיר את אלמנטור. אופציות מרובות ליצירת טפסים שונים לצרכים שונים, מתממשק עם תוכנות צד ג', ובאמת שלא חסר.
חסרונות: בתכלס? המחיר. סביר להניח שלא באמת תצטרכו להשתמש בכל האופציות אבל הוא מציע דברים שאין לכל תוסף, ולכן אם אתם רוצים את כל האפשרויות פתוחות, תצטרכו להפרד מסכום כסף לא מבוטל.

לינק לתוסף

 

Elementor Forms – אלמנטרי, פורמס.

התוסף האחרון שנדבר עליו, נקרא elementor forms. זהו התוסף שמגיע עם אלמנטור פרו, ומאפשר שמירת לידים, מתמשק למערכות שונות כמו CRM וכדומה, ובעיקר ידידותי עבור מי שרגיל לעבוד עם המערכת.

5 תוספי טפסים מומלצים לוורדפרס 6

מחיר: החל מ-49$ לשנה לגרסת פרו של אלמנטור המוגבלת לאתר אחד ועד 999$ בשנה ל-1,000 אתרים.

יתרונות: קלה לשימוש וידידותית עבור מי שמכיר ואוהב לעבוד עם אלמנטור, מתממשקת עם מערכות חיצוניות, שמירת לידים.

חסרונות: מגיעה רק עם אלמנטור, אם יש לכם אתר בוורדפרס תהיו חייביים להוריד אלמנטור בשביל להשתמש בה. לא מציעה טפסים מתקדמים ומורכבים כמו שראינו בתוסף הקודם.

לינק לתוסף

 

סיכום

לסיכום, כל אחד מהתוספים יתן לכם ערך מוסף במידה ותצטרכו אותו, אפילו כשמדובר בתוסף הפשוט ביותר. לפני שבוחרים תוסף תחשבו טוב טוב מה בדיוק הצרכים שלכם ממנו, איזו חוויה אתם מעוניינים להעביר את הלקוחות/ משתמשים שלכם, וכמה זה הולך להקל לכם על החיים בפעם הבאה שתפתחו את המחשב. אני באופן אישי לטפסים פשוטים משתמש בתוסף טפסים של אלמנטור, ולטפסים מורכבים אני מאוד אוהב את Piotnet Addons For Elementor.

על הכותב

5 תוספי טפסים מומלצים לוורדפרס 7אור פיאלקוב, בן 37, מייסד ומנכ”ל חברת Fialkov Digital, חברה המתמחה בפרסום בפייסבוק ומגוון ערוצים נוספים. מומחה בשיווק דיגיטלי, מעביר סדנאות והרצאות בנושא שיווק בעזרת כלים מתקדמים לחברות וליחידים.

הבעלים של EasyCloud – חברת אחסון אתרים בענן. חברה שמנגישה את עולם אחסון אתרים בענן בעזרת Cloudways לכל אחד. דרך חברות אחסון הענן הגדולות בעולם עם ממשק נוח, אבטחת אתרים מקסימלית ומחיר מעולה.

4.9/5 - (74 votes)

מומחים בהגדלת מכירות ולידים לחברות
 

    לא תודה יש לי יותר מדי כסף
    close-link
    Call Now Button